Hodnocení Sazka 93 / 100
Sazka Bonusy

Sazka Bonusy pre Českých Hráčov

Vytvořit Účet

Recenze na Nejnovější Sazka Bonusy

V současné době se do online světa postupně přesouvají nejen loterie, ale také sázkové kanceláře a kasina, což znamená, že konkurence na trhu online hazardních her je velmi vysoká. To je samozřejmě pro hráče velká výhoda, protože nejenže mají obrovské možnosti, ale zároveň se společnosti předhánějí v tom, kdo nabídne nejlepší vstupní bonus a další pobídky pro hráče, jako jsou turnaje, roztočení zdarma nebo vernostní kluby jako například Sazka klub.

Jedním z oblíbených operátorů v České republice je Sazka, které se budeme věnovat v tomto článku. Společnost je na českém trhu velmi dobře zavedená, ale nejvíce nás zaujala lákavá vstupní nabídka pro hráče, která je velmi dobře sestavená a nabízí hráčům bonus až 5 500 Kč. Kromě všech těchto skvělých služeb Sazka nasadila plně spravovanou platformu OpenBet, která zahrnuje výkonný, spolehlivý a škálovatelný sázkový engine a kompletní cenovou a obchodní službu pro řízení rizik a odpovědnosti, která pokrývá širokou škálu sportů. OpenBet je plně kompatibilní pro trh v České republice a bude poskytovat bezpečné a zodpovědné sázení. Pokud chcete zjistit, jak tento bonus získat, rozhodně čtěte dál.

Skutečné bonusy v Sazka

Uvítací Sazka Bonus

Jak jsme již zmínili, uvítací bonus je v online kasinech a sázkových kancelářích velmi důležitý, protože slouží k přilákání nových hráčů. Společnost Sazka si je dobře vědoma důležitosti této uvítací nabídky pro nové potenciální sázkaře a hráče, a proto vytvořila lákavý a vysoce motivující systém uvítacích bonusů. Bonus hráči získávají v podstatě postupně, po splnění jednotlivých kroků, a jeho výše může být až skvělých 5 500 Kč.

První Sazka bonus, který mohou hráči získat, je ve výši 100 Kč a je velmi snadné ho získat. Hráči musí pouze ověřit způsob platby, který budou používat při hraní hry. Pro ověření způsobu platby musíte na svůj hráčský účet vložit 100 Kč nebo více. Po vkladu obdržíte od kasina jako odměnu bonus 100 Kč.

Dalších 400 Kč jako bonus na vás čeká po dokončení úplné registrace u Sazky. Pro úplnou registraci musíte ověřit svou e-mailovou adresu, způsob platby a potvrdit svou totožnost.

Jakmile se plně zaregistrujete, čeká na vás bonus až 5 000 Kč. Po tomto kroku musíte počkat, až vám Sazka zašle bonusovou nabídku. Ihned poté musíte provést další vklad a Sazka vám připíše 100 % částky tohoto vkladu až do maximální výše 5 000 Kč.

Sazka Bonusový Kod

Je možné, že narazíte na bonusové kódy pro sázkovou kancelář a kasino Sazka. K získání bonusu však není potřeba žádný Sazka bonus kód. 100 Kč za ověření způsobu platby a dalších 400 Kč za dokončení registrace bude na váš hráčský účet připsáno automaticky ihned po dokončení tohoto úkolu.

Co se týče bonusu ve výši 100 % vkladu až do výše 5 000 Kč, ani zde není třeba zadávat žádný kód. Jakmile dokončíte úplnou registraci a ověříte svou totožnost, Sazka vám automaticky zašle bonusovou nabídku. Co se týče samotného bonusu, ten se na váš hráčský účet připíše automaticky, kdykoli splníte požadavky na sázení.

Sazka Týdenní Bonusy

Všechny bonusy, soutěže a turnaje pro věrné hráče Sazky najdete v záložce „Bonusy a soutěže“. V době psaní článku jich bylo na webu hodně a my jsme se rozhodli představit vám ty nejzajímavější.

Zlaté kolo je soutěž, která je pro hráče loterie rozhodně zajímavá. Soutěže se mohou zúčastnit pouze plně registrovaní hráči, kteří jsou přihlášeni ke svému hráčskému účtu. Cílem soutěže je sbírat zlaté mince za aktivitu, a jakmile jich získáte 10, můžete roztočit zlaté kolo. Ve zlatém kole můžete soutěžit o hlavní cenu 100 000 Kč a řadu menších cen od 60 Kč. Hráči mohou tímto zlatým kolem točit několikrát denně. Zlato můžete získat v podstatě za cokoli, za přihlášení k účtu, za vklady i za sázky.

Další velmi zajímavou službou, kterou Sazka nabízí, je Sazka klub. Do tohoto klubu se můžete zaregistrovat online nebo na kterémkoli prodejním místě Sazky. Po registraci do Sazka klubu obdržíte žlutou zákaznickou kartu, a to buď fyzickou na pobočce, nebo virtuální v aplikaci Sazka. Jakmile tuto kartu získáte, můžete využívat výhod Sazka Clubu, například odměn z kola štěstí. V době psaní tohoto článku probíhala na webu Milionová bouře, ve které se hraje o neuvěřitelné ceny v hodnotě až 100 x 1 milion korun. Loterie trvá téměř do konce roku 2022, takže pokud o ní uvažujete, máte čas se zapojit a stát se dalším milionářem.

Sázkové Požadavky a Pravidla Bonusu

Pro získání vstupního bonusu je samozřejmě nutné splnit několik podmínek. Pro získání bonusu 100 Kč je třeba do 7 dnů od registrace ověřit způsob platby.

Vás však jistě více zajímá poslední bonus ve výši 100 % vkladu, a to až do výše 5 000 Kč. Pro získání tohoto bonusu musíte počkat na zaslání bonusové nabídky. Nezapomeňte, že pro získání této nabídky je třeba provést registraci včetně ověření totožnosti na jednom z prodejních míst Sazky nebo prostřednictvím úvěrové či finanční instituce.

Podmínkou pro získání plného bonusu je uzavření sázek v hodnotě desetinásobku bonusu, přičemž sázky musí být uzavřeny s kurzem 2,00 nebo vyšším. Tato podmínka sázení musí být splněna do 35 dnů od aktivace bonusu. Denně bude připsáno maximálně 10 % z celkového požadovaného obratu. Pokaždé, když dosáhnete této hranice 10 %, bude na váš hráčský účet připsáno 10 % bonusu.

Často Kladené Otázky

  • Existuje nějaký bonus Sazka bez vkladu?

    Ano, Sazka vám jako novému hráči poskytne bonus 400 Kč za úspěšné dokončení registrace a ověření vaší totožnosti.

  • Jak vsadit své bonusy?

    Bonusy se automaticky připisují na váš hráčský účet a můžete je sázet stejně jako skutečné peníze. Vše, co vyhrajete v sázkách s těmito bonusy, je vaše.